Přeskočit na obsah Přeskočit na levý panel Přeskočit na patičku

Opravy místních komunikací Budkovice, Hrubšice, Řeznovice

Na této stránce najdete aktualizované informace k průběhu stavebních prací v rámci prováděných oprav/rekonstrukcí místních komunikací v místních částech Budkovice, Hrubšice a Řeznovice, které jsou realizovány v průběhu roku 2020.


Informace ke svozu komunálního a bioodpadu v průběhu prací v dotčených úsecích stavby ve dnech svozu:

V dotčených místních částech je svozovým dnem komunálního odpadu dle harmonogramu středa. Aby byl zajištěn svoz i v úsecích, kam se svozové vozidlo z důvodu stavebních prací nedostane, budou pro středeční svoz “popelnice” stavební firmou svezeny od nemovitostí v aktuálně nedostupném úseku na jeho okraj tak, aby svozová firma mohla svoz realizovat.

Toto přemístění popelnic provede stavební firma ve středu časně ráno tak, aby popelnice byly včas přemístěny k dostupnému místu svozu.

Je třeba zajistit zpřístupnění/umístění popelnice tak, aby byla včas připravena k odvozu na místo středečního svozu. Označení popelnice se předpokládá jako nutnost, aby zbytečně nedocházelo k jejich mylnému umístění zpět.

Obdobně platí pro sobotní svozy bioodpadu > nádoby budou přemisťovány v pátek před 14 hodinou!!


K realizaci stavebních prací…

Na této stránce jsou umístěny tři mapy, pro každou z místních částí jedna, na nichž se budeme snažit (i barevně) aktualizovat údaje k pracem aktuálně prováděným, již realizovaným anebo plánovaným. Mapy lze vpravo nahoře vpravo zvětšit na celou obrazovku, myší se přesunovat, kolečkem myši zvětšovat, rozklikávat zadané podrobnosti atd.

(Pokud se někomu mapa nezobrazuje, nebo nějak nekorektně, je potřeba změnit preference nastavení soukromí na “povoleno” v Nastavení cookies)

Situační plány ke stažení najdete na konci této stránky ve formátu PDF.Přílohy ke stažení:

SouborPopisVelikost souboru
pdf Plán oprav MK Řeznovice984 KB
pdf Plán oprav MK Hrubšice3 MB
pdf Plán oprav MK Budkovice4 MB